Login 2011

Kovo 27

Kovo 28

Sąrašas
Omnitel scena

Aral Balkan

Nokla Labs

Dizaineris, programuotojas, autorius, mokytojas, verslininkas ir atlikėjas!

Save vadina „Renesanso moksliuku“, kuriam svarbiausias tikslas – intuityvi vartotojo sąsaja. Aral sako, jog jo tikslas – pasaulį padaryti bent kiek geresnį, pasitelkiant technologijas ir oratorystės meną.

2008-aisiais Aral įkūrė pirmąją pasaulyje virtualią web-konferenciją, kuri ateities konferencijoms metė iššūkį tapti draugiškomis gamtai. Aral sukūrė kelis duomenų formatus: SWX, SWX-PHP. Nepalaužiamas moksliukas Aral šiuo metu dirba su išmaniųjų telefonų aplikacijomis ir teigia, kad dizainas turi būti kuriamas žmonėms.

Naujausia Aral iniciatyva, Didžiojoje Britanijoje įkurtas Naklab idėjų fabrikas. Jei šis pranešėjas uždainuos – niekas neturėtų nustebti, kadangi Aral Balkan yra profesionalus atlikėjas.

Sąrašas
Omnitel scena

Martins Liberts, TIETO

 

Sąrašas
15min scena

Jonas Davalga

"Omnitel" paslaugų valdymo vadovas

"Login" Jonas skaitys pranešimą apie aplikacijų pritaikymą ir naudas verslui - ir ką iš to laimi Lietuva.

Jonas Davalga vadovauja "Omnitel" paslaugų valdymo skyriui, yra vienas iš jau tradicija tampančių "Omnitel" Programėlių dirbtuvių sumanytojų ir įkvėpėjų, bei dažnai dalijasi sukaupta patirtimi Lietuvoje ir pasaulyje vykstančiuose renginiuose apie aplikacijas išmaniesiems telefonams.

Sąrašas
Zip scena

Microsoft HTML 5 dirbtuvės I (2 val.)

 

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Rytis Laurinavičius

Soundest, Vadovas

Login dalyviams Rytis pristatys Lietuvoje visiškai naują skaitmeninės rinkodaros individualizavimo idėją.

Rytis tiki, kad internetas ne tik išplėtė informacijos erdves, bet ir suteikia unikalias galimybes informaciją individualizuoti. Perduoti žinią beveik taip pat tiksliai, kaip raitų kurjerių laikais. Informacijos individualizavimas leidžia pergalvoti marketingo principus ir gerokai padidinti kontakto efektyvumą.

Login dalyviams Rytis pristatys Lietuvoje visiškai naują skaitmeninės rinkodaros individualizavimo idėją, apžvelgs pagrindinius jos principus. Teikiamas galimybes, kurių vis daugėja internetui tampant mobiliu, atskleis per pavyzdžius ir neabejotinos sėkmės atvejus.

Rytis vadovauja SOUNDEST - interneto sprendimų komandai, dirbančiai su tokiais klientais kaip HP, Omnitel, Zepter, Investuok Lietuvoje ir kitais. Be "standartinių" interneto sprendimų, Soundest didelį dėmesį skiria darbui su socialiniais tinklais (ypač Facebook), o pastaruoju metu vis labiau specializuojasi skaitmeninės rinkodaros individualizavimo srityje.

Sąrašas
Omnitel scena

Bus paskelbta

 

Sąrašas
15min scena

Mindaugas Kuprionis

Lemon Labs

Jūsų prekės ženklas vartotojo kišenėje. Statistiniam Lietuvos piliečiui tenka 0.2 vaiko ir 1.5 mobilaus telefono. Kaip jūsų prekės ženklas pasirengęs pasitikti mobilų vartotoją?

Prieš penketą metų visi aktyviai kalbėjo apie korporatyvines įmonių svetaines, prieš porą - apie tinklaraščių svarbą. Pernai intensyviai vyko Facebook fanų rinkimo vajus, o šiemet galvojame apie programėlių galimybes.

Programėlė - tai ne atsitiktinis „nice to have" sprendimas telefone, o apgalvotos mobilios strategijos dalis, pasitinkant per kanalus ir žiniasklaidos priemones šokinėjantį vartotoją. Kalbėsime apie jūsų prekės ženklo veiksmų planą minimum ir maksimum.

Mindaugas Kuprionis - informacijos architektas ir patogaus programų naudojimo (angl. "usability") ekspertas. Šiuo metu jis kartu su Lemon Labs komanda kuria mobilių technologijų sprendimus. Be to, nuo klaviatūros atsitraukia ir į virtuvę, todėl spėjo prisidėti kuriant novatorišką būdą vakarieniauti "be dramos" - Čiop Čiop.

Anksčiau Mindaugas koordinavo IT sprendimus MTV Baltics, geriausių pasaulio mokslininkų buveinėje CERN prisidėjo prie pastangų paleisti LHC dalelių greitintuvą, vėliau dirbo informacijos architektu vystydamas projektus Skandinavijos rinkai

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Povilas Skrebutėnas

Eskimi.com

Kaip per metus išauginti pasaulinį mobilų socialinį tinklą? Išmoktos pamokos.

Kaip prieš metus skaičiavus pirmus mobilaus socialinio tinklo vartotojus užsiauginti pasaulyje milijoną žmonių, kurie naudotųsi tavo projektu? Kaip pasirinkti rinkas, kuriose palankiausia augti? Ar didžiausios ir labiausiai diskutuojamos - JAV ir Vakarų Europos rinkos yra vienintelės, teisingos ir įdomiausios? Ar įmanoma kurti pasaulinį produktą Lietuvoje ir kodėl tai daryti tokiu būdu yra gerai?

Įprastam internetui kraustantis į globalią mobilią erdvę ir žvelgiant į ją iš Lietuvos perspektyvos svarbu suvokti, kad skirtingų dalykų ieško ir savaip socialinį tinklą supranta pavyzdžiui Azijos ar Pietų Amerikos gyventojai. Ne ką mažiau reikšminga nei pažangūs techniniai sprendimai yra projekto adaptacija skirtingoje kultūrinėje erdvėje.

Povilas Skrebutėnas pasakos apie vertingiausias pamokas, kurių išmoko kuriant mobilų pasaulinį socialinį tinklą „Eskimi". Šiuo metu Povilas dirba mobilių technologijų kompanijoje, kuri prieš metus socialinį tinklą „Eskimi" paleido pasaulinėse rinkose. Mobiliomis technologijomis gyvena ir naujausiomis tendencijomis domisi beveik dešimtmetį, taip pat gilinasi į Azijos mobilaus interneto specifiką.

Anksčiau Povilas patirties sėmėsi „Bitė LIETUVA" mobilaus interneto skyriuje, koordinuodamas ir kurdamas įvairias mobilias pridėtinės vertės paslaugas ir mobilaus interneto projektus.

Sąrašas
Omnitel scena

Milo Yiannopoulos

The Daily Telegraph, technologijų kolumnistas

Milo Yiannopulos – kolumnistas, apie technologijas, privatumo problemas ir pradedančiuos verslus rašantis The Daily Telegraph ir TechCrunch.

Milo kasmet prisideda ruošdamas Amerikos režisierių gildijos ketvirčio apžvalgas, jose apžvelgdamas skaitmeninės erdvės saugumo ir patikimumo problemas.

Milo yra nuolatinis televizijos ir radijo technologijų apžvalgininkas, taip pat dirba ir kūrybos vadovu komunikacijos agentūroje WRONG. Nuo 2010-ųjų metų jis yra nuolatinis pasaulinių konferencijų svečias, šių metų konferencijoje „LeWeb“ Milo moderavo interneto politikos takelį.

Sąrašas
15min scena

Saulius Jonaitis

MAXIMA LT, UAB Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius

Elektroninės parduotuvės atidarymas sunkmečiu

Ar verta atidarinėti elektroninę parduotuvę sunkmečiu? Kiek laiko ir pastangų tam reikia skirti? Ar tikrai žinote, kad jūsų verslo modelis, kuris ant popieriaus atrodo nepriekaištingas, veiks realybėje? Apie visą tai išgirsite iš MAXIMA LT Rinkodaros ir pardavimų vadovo Sauliaus Jonaičio.

Sąrašas
Zip scena

NOKIA dirbtuvės

 

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Vilius Juraitis

One.lt, pardavimų direktorius

Jūsų produktas = vartotojo produktas. Kaip neužknisti reklama, o lengvai ir pigiai susirasti savo pirkėją internete

Reklamą internete perkame nebe pirmus ir nebe antrus metus - tačiau neretai žavėdamiesi tolimos ateities žadamomis technologijomis nepastebime naujų galimybių, atsiveriančių jau šiandien. Naujausi nekilnojamojo turto, FMCG, transporto ir kitų šakų paslaugų ir prekių pirkėjų suradimo būdai.

ONE.LT pardavimų direktorius Vilius Juraitis - sukaupęs 5 metų darbo patirtį internetinių projektų pardavimų srityje. Šiuo metu sėkmingai dirba viename didžiausių internetinių svetainių Lietuvoje. Vilius padeda klientams realizuoti įvairias reklamines kampanijas ir pateikti norimą produktą vartotojams taip, kad būtų pasiektas maksimaliausias rezultatas.

Sąrašas
Omnitel scena

Peter Sunde

The Pirate Bay, Flattr.com

Ko gero žymiausias pasaulyje piratas Peter Sunde teigia, jog piratavimas virto interneto kultūra ir negali būti pažabotas tokiomis priemonėmis, kuriomis prieš piratavimą yra kovojama dabar.

IT specialistas iš Švedijos šiuo metu daug dirba turinio monetizavimo srityje ir vadovauja savanoriško turinio apmokestinimo sistemai Flattr.com.

Peter Sunde – The Pirate Bay įkūrėjų trijulės narys, atsiribojęs nuo piratavimo, bet sako, jog piratavimas yra kultūra, kultūra – žmonės, o jis – žmogus.

Sąrašas
Zip scena

Microsoft HTML 5 dirbtuvės II (2 val)

 

Sąrašas
Omnitel scena

Euroblogo diskusija: Kaip Lietuvai patekti į Interneto greitkelį?

 

Sąrašas
15min scena

Robertas Povilaitis

Vaikų Linija, Vadovas

Ar internetas tikrai yra saugus? Unikali psichologo vizija, koks turi būti saugus internetas.

Robertas Povilaitis - psichologas, socialinių mokslų daktaras, Viešosios įstaigos „Vaikų linija" vadovas, Vilniaus universiteto lektorius, Europos psichologų asociacijų federacijos generalinis sekretorius.

Šiuo metu Robertas vadovauja „Vaikų Linijai“ - psichologinės paramos telefonu tarnybai. Viena „Vaikų Linijos“ iniciatyvų - akcija „Be Patyčių“, kuri kovoja ir prieš patyčias internete. Ši problema tampa itin aktuali didėjant interneto pasiekiamumui vaikų bei paauglių tarpe. Prieš prasidedant savaitei „Be Patyčių“, Roberto Povilaičio pranešimas konferencijoje LOGIN!

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Paulius Insoda

NFQ, projektų padalinio vadovas

Paulius yra praktikas, įgyvendinęs per 100 e. verslo projektų, todėl jo įžvalgos yra itin naudingos norintiems daryti mažiau klaidų e. verslo kūrimo ir vystymo fazėse.

Daugiau nei 10 metų Paulius dirba e. verslų kūrimo ir plėtros projektuose Lietuvoje ir Vakarų rinkose. Specializuojasi ir turi sukaupęs ilgametę patirtį verslo procesų ir valdymo optimizavime, veiklų efektyvumo vystyme. Paulius padeda verslo idėjoms tapti efektyviai dirbančiais verslais, sėkmingai plėstis ir augti. Dirba e. verslo sprendimų kompanijoje Net Frequency (NFQ) projektų padalinio vadovu. Įmonė yra įvykdžiusi daugiau kaip 300 elektroninės komercijos projektų Lietuvoje ir užsienyje.

Paulius papasakos apie Lietuvos ir užsienio elektroninės komercijos dabartį, perspektyvas bei tendencijas. Išgirsite dar niekur neskelbtus duomenis apie Lietuvos internetinių parduotuvių pardavimo apimtis ir sėkmę. Pranešimas bus itin naudingas tiems, kas planuoja pradėti internetinį verslą.

Sąrašas
15min scena

Interneto turinio ribojimo klausimai

 

Sąrašas
Zip scena

Microsoft HTML 5 dirbtuvės III (2 val.)

 

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Linas Šiautkulis

ADNET vykdantysis direktorius

Lietuviškas trendspotting'as

Aštuoneri metai darbo rinkodaros srityje. Iki prisijungiant prie AdNet, Linas dirbo reklamos agentūroje DDB su gerai žinomomis bendrovėmis ir jų prekių ženklais, dalyvavo komunikacijos strategijų kūrime, kūrė ir įgyvendino šių prekės ženklų reklamines kampanijas. Šiandien, dirbdamas su interaktyviąja rinkodara, Linas konsultuoja daugelį Lietuvos įmonių, kaip išnaudoti internetą efektyvesnei marketingo komunikacijai bei verslui, sėkmingai įgyvendino projektus socialinėse bendruomenėse pirmaujančioms telekomunikacijų, farmacijos ir FMCG sektoriaus bendrovėms.

Interneto reklamos UAB "AdNet" - vienas interneto reklamos pradininkų Lietuvoje, interneto reklamos formų, kainodaros, matavimo standartų iniciatorių. Per 10 veiklos metų tapo didžiausiu reklamos tinklu Baltijos šalyse, teikiančiu interneto rinkodaros komunikacijos sprendimus Pabaltijo šalių kompanijoms."

Sąrašas
Omnitel scena

Shehzaad Shams

„Amnesty International“ skaitmeninių projektų vadovas

Shehzaad Shams yra puikiai susipažinęs su „Amnesty International“ atliktais darbais Baltijos regione ir nekantrauja pasidalinti savo įžvalgomis su LOGIN auditorija.

Trumpai apibūdindamas savo darbą, Shehzaad Shams teigia, jog jis atsakingas už efektyvų informacijos ir komunikacijos technologijų panaudojimą stengiantis kovoti už pamatines vertybes, naikinant skurdą, žmogaus teisių pažeidimus ir neapykantą.

Anksčiau dirbęs Bangladešo telekomunikacijų bendrovėse, dabar Shehzaad Shams Londone vadovauja didžiausiam skaitmeniniam padaliniui, kovojančiam prieš skurdą ir žmogaus teisių pažeidimus įvairiose pasaulio šalyse. Jis atsakingas už Amnesty International „Demand Dignity“ ir „Rights Journey“ kampanijas, jų koncepciją ir plėtrą.

Sąrašas
15min scena

Andrius Iškauskas

AAA Baltic Service Company – Law Firm

Advokatas, ilgą laiką dirbantis intelektinės nuosavybės ir technologijų teisės srityse. Andrius domisi intelektinės nuosavybės apsaugos istorija ir jos vystymusi, analizuoja šiuolaikines tendencijas bei iššūkius, kuriuos teisinei sistemai meta šių dienų technologijos.

A. Iškauskas yra baigęs vienpakopes teisės studijas Vilniaus Universiteto teisės fakultete, yra „University of London" „Queen Mary" koledžo teisės mokslų magistras (LL.M), kur studijavo gavęs Britų Tarybos stipendiją „Chevening Scholarship".

Advokatas yra Lietuvos verslo konfederacijos „ICC Lietuva" prezidiumo narys ir E-verslo, IT ir telekomunikacijų bei intelektinės nuosavybės apsaugos komisijos pirmininkas, Žinių ekonomijos forumo narys, Verslo programinės įrangos aljanso konsultantas teisės ir viešosios politikos klausimais.

A. Iškauskas tai pat yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras bei arbitražo teismo prie Čekijos Respublikos ūkio rūmų ir Čekijos Respublikos žemės ūkio rūmų arbitras ginčams, kylantiems dėl .eu domenų.

Sąrašas
Omnitel scena

Marc Sands, Tate Modern

 

Sąrašas
Zip scena

Windows Phone dirbtuvės (4 val)

 

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Alvydė Palaimaitė

BETA.LT, bendrasavininkė ir komercijos direktorė

Kada sprogs grupinio pirkimo burbulas?

Visame pasaulyje prieš metus prasidėjęs grupinio pirkimo bumas, galingai įsiveržė ir į Lietuvą. Kodėl šis pirkimo principas per trumpą laiką tapo toks stulbinančiai populiarus? Ar galima grupinį pirkimą laikyti nauja modernios reklamos (ar pardavimo?) priemone? Kokios yra šio fenomeno galimybės ir grėsmės? (Ne)sėkmės istorijos, jų analizė ir perspektyvos.

Alvydė Palaimaitė - seniausiai aktyviai veikiančio ir didžiausio Lietuvoje grupinio pirkimo tinklalapio "Beta.lt" bendrasavininkė ir komercijos direktorė. Ji turi daugiau nei 10 metų patirtį aktyvių pardavimų srityje, ypač interneto erdvėje su smulkiuoju ir vidutiniuoju verslo segmentais.

Sąrašas
Omnitel scena

Mads Holmen

GoViral, planavimo vadovas

Pirmą kartą LOGIN susijungia pagrindinis pranešimas ir kūrybinės dirbtuvės!

Mads Holmen dar 2005-aisiais metais dalyvavo steigiant GoViral - dabar jau vieną didžiausių virusinių filmukų kūrimo ir analizavimo kompanijų. Mads teigia, jog „Virusas numarintas, bet filmukai dar tik gimė".

Mads Holmen, kūręs virusinius filmukus tokioms kompanijoms kaip Nike, Nokia, Nissan, Vodafone ir Phillips, skeptiškai žiūri į viruso efektą ir teigia, jog šios formos reklaminė medžiaga privalo būti itin kruopščiai suplanuota bei prižiūrima visos kampanijos metu.

Pirmą kartą LOGIN pagrindinis pranešėjas ves ir kūrybines dirbtuves. Mads prisipažino, jog toks konferencijos formatas yra naujas iššūkis GoViral komandai, todėl prie šio pranešimo bei dirbtuvių dirba keturių žmonių komanda. GoViral nuolat veda dirbtuves „Kanų Liūtų" bei „EuroBest" kūrybiniuose festivaliuose.

Sąrašas
15min scena

Arnoldas Rogoznyj

Publicum Media, Projektų Vadovas

Faktai, kurių tikriausiai dar nežinojote apie „Facebooką” Lietuvoje

„Facebookas" šen, „Facebookas" ten. Tada, kai atrodo, kad apie „Facebooką" jau nebėra ką pasakyti, Arnoldas pateiks daugybę įdomių faktų, kurių tikriausiai dar nežinojote. Pranešimas paruoštas kartu su oficialiais „Facebooko" programėlių kūrėjais Lietuvoje - „Kitoks.com".

Arnoldas Rogoznyj karjerą reklamos versle pradėjo rašydamas tuo metu populiariausią reklamos BLOGą „Žudyk Reklamą". Šiuo metu Arnoldas - komunikacijų agentūros „Publicum Media" projektų vadovas. Jis dirba su didžiųjų Lietuvos kompanijų interaktyviais projektais. Be savo pagrindinio darbo dar organizuoja didžiausią Baltijos šalyse interneto tendencijų konferenciją „LOGIN", į kurią kasmet susirenka keli tūkstančiai interneto entuziastų. Patirtį kaupė reklamos agentūrose „Ogilvy", „Interactive Marketing Partner Baltic", taip pat vadovavo „15min.lt" rinkodaros skyriui.

Kitoks.com, viena iš 64 įmonių pasaulyje ir vienintelė Lietuvoje, priklausančių Facebook Preferred Developer Consultant programai, jau įgyvendino daugiau nei 80 Facebook projektų. Šiuo metu „kitokie" daug dėmesio skiria iPhone ir Android programėlių išmaniesiems telefonams kūrimui.

Sąrašas
Omnitel scena

Ben Hammersley

WIRED UK

Rašytojas, laidų vėdėjas ir vartotojų aktyvacijos konsultantas.

Ben dirba su Didžiosios Britanijos federaliniu komitetu, vyriausybe ir daugeliu tarptautinių korporacijų. Jis reguliariai rašo žurnalams Times, Financial Times, dažnai nuomonę išsako BBC laidose kaip nepriklausomas interneto ekspertas. Ben Hammersley yra specialus WIRED žurnalo redaktorius, atsakingas už žurnalo turinį ir viziją.

Ben Hammersley – pirmasis interneto reporteris The Times žurnale, kur buvo nominuotas Britų žiniasklaidos apdovanojimui. Ilgus metus rašęs vien technologinėmis temomis, jis susidomėjo karo žurnalistika ir nuo 1999-ųjų metų dirbo kaip specialus karo žurnalistas. Būdamas karo nusiaubtose zonose Ben vis tiek rašė knygas tokioms leidykloms kaip O’Reilly Media.

Šiuo metu Ben Hammersley keliauja po pasaulį, kur kalba didžiausiose konferencijose, rašo knygą apie post-skaitmeninę erą. Ben minimas ir Oksfordo žodyne kaip žmogus, išradęs žodį „Podcast“.

Sąrašas
15min scena

Mawuna R. Koutonin

Linkcrafter, CEO

Naujasis internetinės reklamos mokslas: friendcasting

Mawuna R. Koutonin įkūrė ir vadovauja kompanijai Goodbuzz - internetiniam renginių viešinimo įrankiui. Mawuna gimė mažame Togo kaime ir buvo pirmasis iš 36 savo brolių bei seserų, kuris baigė universitetą ir turi net du magistro diplomus (Filosofijos bei verslo administravimo).

Jis teigia, jog 1994 metais visus savo dienpinigius išnaudodavo kompiuterio pamokoms ir tai jam padėjo sukurti pirmąjį naujienų portalą Toge. Vėliau Mawuna dirbo Europos Komisijoje, kurioje vykdė projektus, skirtus Afrikai. Daug dirbdamas su renginių organizatoriais, Mawuna sumanė įkurti socialų įrankį - GoodBuzz, kuris padėtų renginių organizatoriams savo žinią skleisti kuo greičiau bei efektyviau.

Pranešėjo didžioji svajonė - atidaryti pasaulinio lygio asmenybės ugdymo mokyklą Afrikoje. Tai jis užsibrėžęs padaryti iki 2017-ųjų metų.

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Miriam Sääse

sveikasvaikas.lt, walrus.lt

Web 3.0 kaip mokslo socializavimo priemonė - technooptimistinė futurologija.

Miriam Sääse dirba su inovatyviais web projektais ir mobiliosiomis aplikacijomis nuo 2003-ųjų metų. Domėjimasis komunikacija, kultūra ir sociologija padeda jai atvirai žiūrėti į IT projektus ir ieškoti netikėtų sąsajų tarp virtualios ir realios tikrovės. Miriam prisidėjo, kuriant maisto priedų žinyną „Sveikas Vaikas" (http://sveikasvaikas.lt), atviro kodo intuityvią turinio valdymo sistemą „Walrus" (http://walrus.lt), šiuo metu dirba su nevyriausybinėmis organizacijomis ir padeda joms spręsti įvairias technologijų ir komunikacijos problemas. Dalyvavo O'Reilly Web 2.0 konferencijose Europoje, skaitė pranešimus Barcamp Baltics, Campus Party Europe, IT 2010 Kaunas ir kituose renginiuose.

Miriam talkins Agnė Girkontaitė

Agnė Girkontaitė yra Vilniaus universiteto sociologijos magistrantė. Ji specializuojasi švietimo ir mokslo sociologijos srityje, aktyviai dalyvauja tiriamojoje veikloje, mokslinėse konferencijose ir neformaliuose sociologijos viešinimo ir pristatymo visuomenei projektuose. Agnė dalyvavo ECTS nacionalinės koncepcijos kūrimo projekte, šiuo metu atlieka sociologų profesinės veiklos tyrimą. Veiklos metu teko bendradarbiauti su Lietuvos sociologų draugija, Lietuvos ir užsienio universitetų atstovais, organizuoti renginius. Šiuo metu plečia „Socialios sociologijos" tinklaraščio (http://sociologai.lt) veiklą internete, o laisvalaikiu domisi, kaip mokslininkai gali inovatyviai pasinaudoti IT galimybėmis, bendraudami su visuomene.

Sąrašas
Omnitel scena

Alexis Bonte

Erepublik.com, CEO

Erepublik.com - internetinis strateginis žaidimas, simuliuojantis realų pasaulį.

Alexis Bonte sukūrė vieną didžiausių strateginių žaidimų pasaulyje. Erepublik.com - 2007-aisiais metais sukurtas žaidimas, kurį pripažino TechCrunch, ne kartą buvo nominuotas Webby bei LeWeb apdovanojimams.

Nacionalinis buriavimo čempionas Portugalijoje Alexis Bonte laisvai kalba penkiomis kalbomis, keliauja po pasaulį ir dalyvauja interneto konferencijose. Savo žinias ir laiką Alexis investuoja į naujų verslų auginimą bei skatinimą, Rumunijoje jo kuruojamas projektas trilulilu.ro yra labiausiai lankomas tinklalapis.

Sąrašas
15min scena

Marta Rībele

LETA plėtros vadovė

Marta Rībele, LETA plėtros vadovė, kelia klausimą, ar socialiniai tinklai yra verslas?

LETA - Latvijos nacionalinė naujienų agentūra. Marta Rībele, buvusi „Dienas Bizness“ žurnalistė, šiuo metu atsakinga už LETA plėtrą ir efektyvų naujųjų medijų panaudojimą.

Marta, sukaupusi 15 metų žurnalistinės patirties, domisi socialiniais tinklais ir mano, kad šiuo metu yra tinkamiausias metas juos panaudoti žiniasklaidos verslo plėtroje.

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

PUBLICUM diskusija

 

Sąrašas
Omnitel scena

Adam Somlai-Fischer

Prezi.com, vyriausiasis dizaineris

Kas yra Prezi.com ir kaip savo idėjas efektyviai pateikti vientisoje prezentacijoje?

Jau daugiau nei 50 metų, nuo to laiko, kai buvo išrastos skaidrės, prezentacijų formatas keitėsi labai mažai. Prezi.com tikslas yra sukurti platformą, leidžiančią žmonėms geriau suprasti vienam kitą. Šiandien į Prezi.com investuoja ir TED konferencijos organizatoriai.

Adam – architektas ir menininkas, paskutinius dešimt metų praleidęs kurdamas inovatyvius technologijų ir meno projektus. Jo darbai varijuoja tarp iškreiptos realybės ir savadarbių Wi-Fi kamerų. Adam Somlai Fischer – pripažintas menininkas, savo darbus eksponuojantis Venecijos bienalėse ir daugybėje meno bei technologijų festivalių.

Šiuo metu Adam dirba siekdamas į skaidres skaidytą prezentacijų naratyvą pavaizduoti vieningai. Taip, kaip iš tikrųjų mąsto žmogaus protas.

Sąrašas
15min scena

Darius Lebedzinskas

Net Frequency, Vadovas

Verslo sprendimų kompanijos Net Frequency (NFQ) vadovas, taip pat kitų IT, kelionių, prekybinių įmonių bendraturtis ir valdybos narys. Dabar Darius daugiausiai laiko skiria naujų verslų vystymui ir konsultuoja el. verslo klausimais.

NFQ yra didžiausia interneto projektų programavimo įmonė Lietuvoje, lyderiaujanti el. komercijos sprendimų srityje. Darius turi 14 metų patirtį IT srityje, 12 metų darbo su el. komercijos projektais Lietuvos, Vokietijos ir Kanados rinkose.

Padėjo Lietuvoje įkurti programinės įrangos kūrimo padalinius ne vienai Vokietijos įmonei: Swoodoo AG, OXID eSales AG, Medical Intelligence GmbH, FAST TV Server AG ir kt.

Didžiausio vokiškai kalbančių šalių kelionių portalo Swoodoo.com idėja gimė Lietuvoje, kur buvo kuriamas produktas. Darius papasakos apie tarptautinę komandą, kuri per 4 metus išplėtojo idėją ir sėkmingai pardavė verslą KAYAK (JAV) bendrovei, kuri valdo didžiausią pasaulyje kelionių paieškos portalą ir šiemet ruošiasi įgyvendinti IPO bei pradėti kotiruoti akcijas biržoje.

Sąrašas
Zip scena

OMNITEL programėlių dirbtuvės (4 val)

 

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Mads Holmen

GoViral, planavimo vadovas

Pirmą kartą LOGIN susijungia pagrindinis pranešimas ir kūrybinės dirbtuvės!

Mads Holmen dar 2005-aisiais metais dalyvavo steigiant GoViral - dabar jau vieną didžiausių virusinių filmukų kūrimo ir analizavimo kompanijų. Mads teigia, jog „Virusas numarintas, bet filmukai dar tik gimė".

Mads Holmen, kūręs virusinius filmukus tokioms kompanijoms kaip Nike, Nokia, Nissan, Vodafone ir Phillips, skeptiškai žiūri į viruso efektą ir teigia, jog šios formos reklaminė medžiaga privalo būti itin kruopščiai suplanuota bei prižiūrima visos kampanijos metu.

Pirmą kartą LOGIN pagrindinis pranešėjas ves ir kūrybines dirbtuves. Mads prisipažino, jog toks konferencijos formatas yra naujas iššūkis GoViral komandai, todėl prie šio pranešimo bei dirbtuvių dirba keturių žmonių komanda. GoViral nuolat veda dirbtuves „Kanų Liūtų" bei „EuroBest" kūrybiniuose festivaliuose.

Sąrašas
Omnitel scena

Vladas Lašas

Verslininkas, dėstytojas, inovacijų entuziastas

Žinios, kūryba, ateitis ir... kosmosas?!

Vladas Lašas, verslininkas, technikos daktaras (KTU), dėstytojas, naujų technologijų, inovacijų entuziastas. Bendrovių "Skubios siuntos" (UPS atstovas), "Elinta", "Globaltus", "Electrify" steigėjas ir/arba partneris.

Dalyvavo daugiau kaip 10-yje TED konferencijų, yra vienas iš asmenų - svarbiausių TED konferencijos rėmėjų (TED Patron - www.TED.com) 2010 kartu su Richard Branson ir keletu kitų verslininkų įkūrė Carbon War Room organizaciją (www.CarbonWarRoom.com) 2011 kartu su bendraminčiais Kembridže (Cambridge) įkūrė skaitmeninio verslo startuojančių kompanijų verslo akseleratorių www.Springboard.com

Sąrašas
15min scena

Kushtrim Xhakli

Fast Europe Ventures, CEO

Ar būtina turėti biurą ten, kur vyksta veiksmas?

Į klausimą „Iš kur esi?" Kushtrim atsako vienu žodžiu - „Internete". Kushtrim dirba keliose pasaulio šalyse vienu metu, naudodamasis kruopščiai parinktais internetiniais resursais.

Per pastaruosius dešimt metų šis pranešėjas dirbo su keliolika pradedančių verslų ir stengėsi padėti naujiems verslininkams besivystančiose rinkose. Kosove Kushtrim įkūrė pirmąją internetinę mokymosi sistemą, kuri leido moksleiviams mokytis bei tobulinti savo informacinių ir ryšių technologijų įgūdžius. Šiandien jo sukurtas portalas „Trajnimi" yra pripažinta nacionalinės švietimo sistemos dalis.

Apie Kushtrim yra rašiusios tokios pasaulio žiniasklaidos priemonės kaip „The Economist", „BBC", „France24" ir „Die Zeit". Šiuo metu Kushtrim Xhakli dirba savo įkurtoje kompanijoje „Fast Europe Ventures", kurios tikslas - pritaikyti naująsias technologijas patogesniam žmonių gyvenimui.

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Mindaugas Rutkauskas

“Antigravity ventures” rizikos kapitalo projektų direktorius

Kaip idėją paversti verslu?

Turbūt šaunesnės veiklos, nei padėti įgyvendinti drąsiausias verslo idėjas, dažnai sutampančias su svajonėmis, ir būti negali. Mindaugas, kartu su bendraminčiais, apsijungusiais po "Antigravity ventures" prekės ženklu, vysto inovatyvius ankstyvos stadijos verslus. Šioje veikloje nėra rutinos, begalė nuostabių žmonių, kūrėjų ir visuomet jaudinantis "pradžios" jausmas bei džiaugsmas pasiekus pirmuosius rezultatus.

Mindaugas yra "Antigravity ventures" rizikos kapitalo projektų direktorius. Iki prisijungiant prie šios šaunios kompanijos, jis beveik 10 metų darbavosi žiniasklaidos bei leidybos srityje, kur vadovavo naujų verslų ir produktų kūrimui ir vystymui.

Sąrašas
Omnitel scena

Christian Heilmann

„Mozilla“ programavimo technologijų evangelistas

Chris Heilmann interneto panaudojimo galimybes atrado dirbdamas radijo žurnalistu ir muzikos prodiuseriu. Nuo to laiko programuotojas dirbo su skirtingais interneto projektais.

Galiausiai aistrą viešam kalbėjimui suderinęs su meile programavimui, Chris Heilmann ilgus metus dirbo su tokiais projektais kaip „Yahoo Maps“ ir „Yahoo Answers“. Šiuo metu kompanijoje „Mozilla“ programuotojas vykdo sudėtingą misiją - HTML5 koncepciją ir panaudojimo galimybes paaiškinti kuo platesnei internautų bendruomenei.

Sąrašas
15min scena

Justas Janauskas

manodrabuziai.lt, kleiderkreisel.de, vadovas

Justas Janauskas kalbės apie naują socialinį fenomeną, kuris vyksta jo valdomuose portaluose.

Bendradarbiavimu pagrįsto vartojimo (collaborative consumption, angl.) iškilimas pastaraisiais metais meta rimtą iššūkį tradiciniam vartotojiškumui. Platformos manodrabuziai.lt bei kleiderkreisel.de tėra tik kelios iš daugelio tokių tokio tipo platformų, kurios kuria naują socialinį ir vartojimo fenomeną. Vien tik šiuose portaluose, kurie specializuojasi ypač siauroje nišoje - drabužių mainuose, per paskutinius metus pavieniai žmonės tarpusavyje atliko sandorių, kurių bendra vertė viršyja 10 mln. litų, tačiau... nepirkdami naujų daiktų, o jais mainydamiesi ar perparduodami tarpusavyje.

Justas Janauskas paskutinius metus dirbo IT produktų kūrimo vyr. architektu bei grupių vadovu tokiose bendrovėse kaip Alna ir ERP. Paskutinius keturis metus jį taip pat galima sutikti ir Vilniaus Universite, kur informatikos studentams veda praktinius seminarus. Taip pat paskutinius metus aktyviai dirba finansų rinkose, kur rezultatyviai kuria įrankius, skirtus automatizuotai finansinių produktų prekybai. Prieš porą metų Justas Janauskas su partere įkurė įmonę, kuri šiandien valdo www.manodrabuziai.lt, didžiausią mainų platformą Baltijos šalyse. Po metų sėkmingai startuoja su tokios pačios koncepcijos platforma Vokietijoje, www.kleiderkreisel.de, kuri šiandien taip pat yra viena iš pirmaujančių tokio pobūdžio platformų Vokietijoje.

Justui talkins Susanne Richter, Customer Relations, kleiderkreisel.de

Susanne Richter į konferenciją atvyksta iš Vokietijos, ji yra viena iš portalo kleiderkreisel.de įkūrėjų bei vadovių, taip pat šiuo metu studijuoja socialinę pedagogiką Kiolne bei aktyviai domisi įvairiomis vartojimo tendencijomis pasaulyje. Susanne mano, kad tokie projektai kaip kleiderkreisel.de ir manodrabuziai.lt pasaulį daro gražesniu ir geresniu. Projektas kleiderkreisel.de šiai dienai vienija daugiau nei 50 tūkst. registruotų narių, per dieną narai jame padaro apie 500 mainų.

Sąrašas
Įdomių susitikimų scena

Viktoras Diavara

Muzikantas, prodiuseris

LOGIN konferencijoje Viktoras Diavara kartu su kolega Artūru Matkevičiumi - MAMANIA kalbės apie mashup kultūros sampratą, įvairias - muzikos, vaizdo, aplikacijų, skaitmeninių sprendimų - išraiškos formas ir tiesiai salėje parodys, kaip mashup’ai gimsta.

Viktoras Diavara - muzikantas ir prodiuseris, ilgametis grupės „Skamp", projektų „NO DJ‘s", „Tabami", „LT United", narys, šiuo metu daugiausiai laiko skiriantis Vilniaus Naujamiesčio kultūros centro - menų fabriko LOFTAS, kuriame įgyvendina ne tik didelius muzikinius renginius, bet ir meninius, socialinius projektus - plėtrai bei loftų kultūros Lietuvoje ugdymui.

Viktoras augo Malyje, vėliau gyveno Vokietijoje - būtent čia, Vasario 16-osios gimnazijoje, kartu su Viliumi Alesiumi jis įkūrė grupę „Skamp". Grįžęs į Lietuvą įsitraukė į muzikinę bei visuomeninę veiklą ir yra tokių organizacijų kaip UNICEF bei Jungtinių Tautų atstovybės Lietuvoje Garbės Ambasadorius.

Sąrašas
Omnitel scena

LOGIN 2011 uždarymas